Akce
Kód: 1569

Genesis BioMix Probiotic

Neohodnoceno
479 Kč 416,52 Kč bez DPH
Skladem
Špičkový doplněk stravy
Kategorie: Domácí výroba
Hmotnost: 0.2 kg

Genesis probiotic

Genesis probiotic je serie tří produktů vyvinutých  “Genesis Laboratoří” v Sofii.  Mléčno kyselé bakterie jsou lyofilizované, jsou  izolovány z přírodních zdrojů z Bulharska a zkombinovány podle jejich zdravotního efektu. Nabízejí se zabalené v kapslích po 240 mg. Počet bakterií v jedné kapsli v den výroby je více než 2 biliony. Kapsle neobsahují pomocné látky, konzervanty ani geneticky modifikované produkty.

 

GENESIS BIOMIX PROBIOTIC

Doplněk stravy .

Obsah v jedné kapsli.  – 240mg lyofilizovaných  probiotických bakterií .Složení:Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei sp. Rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium  adolescentis, Streptococcus thermophilus.

Počet bakterií v jedné kapsli v den výroby je více než 2 biliony. Kapsle neobsahují pomocné látky, konzervanty a geneticky modifikované produkty.

Aplikace: Kmenové lactobacily , mléčnokyselé streptokoky a bifidobakterie obsažené u GENESIS BIOMIX PROBIOTIC  jsou rychle působící probiotika. Společně působí na vyrovnání střevní mikroflory, omezují množení špatných bakterií , detoxikují organizmus a podporují imunitní system. Jsou vhodné při onemocnění trávicího traktu a obnovují mikrofloru po léčbě antibiotiky.

Doporučená denní dávka:

 

Děti od 3 do 12 let: 1 kapsle 2 – 3 krát denně

Dospělí 1kapsle 3 krát denně

Doba aplikace:

Pro děti a dospělé brát doplněk stravy více než 3 týdny

Vedlejší účinky:

Při doporučeném dávkování nejsou známy

Kontraindikace: nejsou známy

Produkt  není náhražka plnohodnotného stravování.

Balení: 30 kapslí po 240mg

Skladování: v lednici 0-10 °C

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí !

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Vyrobeno v Bulharsku: Genesis lab. Sofie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: