Tablety do myčky all in 1 s rozpustnou fólií a vůní LEMON - 2.jakost

38 hodnocení
 

Omlouváme se za nedostupnost produktu ve verzi 500ks. Váš zájem předčil naše očekávání a přes naší velkou zásobu bylo vyprodáno za několik hodin. Tyto tablety již výrobce nenabízí. Pokusíme se sehnat náhradu během příštího měsíce. Za Kutiláky váš strejda Michal.

Tablety do myčky s rozpustnou folií, které mají extra silné složení pro mytí nádobí všeho druhu, jsou vhodné i pro domácnosti s domácími čističkami odpadních vod (ČOV). Kvalitní složení All in one Vám zajistí dokonale čisté nádobí bez kompromisů a navíc šetrné složení vůči životnímu prostředí. Tyto tablety do myčky z řady Nature jsou vhodné také pro použití EKO mycích programů a rychlých mycích programů. Tablety mají funkci pro aktivaci při nízkých teplotách. Neobsahují fosfáty.

94% složení tablety je přírodního původu, rozpustný obal je z kukuřičného škrobu. Snížená jakost se týká rozpustného obalu, který není vždy perfektně zataven. Může se občas objevit v balení i rozbitá, ale zatavená tableta. Na kvalitu mycího procesu toto nemá vliv. 

Typ strejdy Michala :  s touto tabletou můžete důkladně vyčistit i Vaši pračku  :-)

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Skladem
Varianta
599 Kč 95 Kč od 95 Kč
495,04 Kč 78,51 Kč od 78,51 Kč bez DPH
   
Kategorie Myčka
 

Tablety ve složení All in One obsahují: Funkce základního mytí, Funkce leštidla, Funkce soli, Funkce ochrany skla, Funkce ochrany myčky - zabraňuje nadměrnému usazení vodního kamene, Funkce ochrany a leštění nerezu, Funkce neutralizace zápachu a vůně Lemon, Funkce odstranění zaschlých zbytků na nádobí, Funkce pro rychlé osychání nádobí bez kapek, Funkce aktivace tablety při nízké teplotě - vhodné pro EKO programy, Funkce rozpuštění mastnoty, Zesílený mycí účinek

Návod použití: určeno pro mytí nádobí v automatických myčkách nádobí. Tabletu vložte na dno myčky a myčku spusťte na obvyklý program. Tablety obsahují leštidlo i sůl, v případě tvrdé vody je ale doporučeno použít extra sůl a leštidlo dle informací výrobce myčky. Tableta je v rozpustné fólii, tabletu z fólie nevyndavejte a fólii nijak neporušujte. Skladujte na suchém místě. 

Složení: 5-<15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % polykarboxyláty, enzymy, Limonene Odchylka v množství ± 5%.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: