Kód: 2582 | Značka: Nanoprotech

Nanoprotech SUPER ANTIRAIN

27 hodnocení
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Revoluční přípravek, který poskytuje čelnímu sklu vynikající vodoodpudivé vlastnosti. Při jízdě nad 60km/h za špatného počasí téměř odpadá nutnost použití stěračů.

Díky tomu se výrazně zvyšuje viditelnost a tím i bezpečnost jízdy. Sklo zároveň chrání před nečistotami, námrazou i mechanickým opotřebením.

Podívejte se na video.

Kategorie: NANOTECHNOLOGIE
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Zvýšíte viditelnost za špatného počasí a v noci. Kapky i proudy vody rychle a hladce samy stékají z povrchu skla. Sklo zůstává čiré i po jízdě na špinavé mokré dálnici! Pětinásobně snížíte spotřebu kapaliny do ostřikovačů. Nebude potřeba tak často kompletně umývat čelní sklo od nečistot a zbytků hmyzu. Snižuje míru mechanického opotřebení stíracích lišt i skla samotného.

1) Odmašťovací ubrousek č. 1 použijte pro finální přípravu povrchu před nanesením účinné látky. Krouživými pohyby s ním přetřete povrch celého ošetřovaného skla.
2) Ubrousek č. 2 obsahuje samotnou účinnou látku. Opět s ním pečlivě přetřete celý povrch skla a vyčkejte 5 minut.
3) Ubrouskem č. 3 už jen dohladka rozleštěte povrch skla. Po tomto kroku je účinná vrstva plně aktivována. Leštící ubrousek může být pro ještě pohodlnější rozleštění nahrazen kvalitní čistou utěrkou z mikrovláken.

video1

video2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: