Jelen jádrové mýdlo pro ruční praní - 200 g

2 hodnocení
 

Mýdlo je ideální pro ruční praní a předpírání. Je šetrné k přírodě i pokožce, obsahuje více jak 68 % nebarveného mýdla. Opravdové jádrové mýdlo používaly už naše babičky, jeho účinnost ovšem potvrzují i nové nezávislé testy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
35 Kč
28,93 Kč bez DPH
Kód produktu 5676
Značka ČR
Kategorie Prací prášky
Položka byla vyprodána...
 

Dermatologicky testované.

Použití: Prádlo namočte, potřete mýdlem a ručně promněte, popř. naneste mýdlo přímo na skvrnu, nechte působit, poté opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.

Šetrné k přírodě - obsahuje pouze v přírodě dobře odbouratelné látky. Mýdlo je zabaleno v papírové krabičce. Nebalí se do fólie a důsledkem toho se z něj odpařuje voda a jeho hmotnost tak může mírně klesnout. Účinnost mýdla se však důsledkem odpařování vody zvyšuje. 

Složení: 30 % a více: mýdlo; méně než 5 %: aniontové povrchově aktivní látky; parfém.

Skladujte mimo dosah dětí, v suchu,  při teplotě 5 - 25 C

Mýdlo je zabaleno v papírové krabičce. Nebalí se do fólie a důsledkem toho se z něj odpařuje voda a jeho hmotnost tak může mírně klesnout. Účinnost mýdla se však důsledkem odpařování vody zvyšuje. 

Doplňující informace o nebezpečnosti:
Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve  vyplachování. PŘI POŽITÍ : Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

 

Hmotnost 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: