WASCHKONIG UNIVERSAL prací prášek 7,5 kg na bílé a stálobarevné prádlo- 100 praní

15 hodnocení
 

Originální německý prací prášek pro bílé a stálobarevné prádlo s formulí pro odstranění nečistot a skvrn již od 30°C při zachování barev. Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou a intenzivní vůni. Neobsahuje fosfáty a zeolity, je tak vhodný i pro spotřebitele, kteří mají domácí čističku odpadních vod ČOV. Obsahuje složky pro odstranění vodního kamene a proto není nutné používat dodatečné odstraňovače vodního kamene.

 Vhodný pro všechny typy praček i ruční praní (50ml na 10l vody) Není vhodný pro vlnu a hedvábí.

Dostupnost Momentálně nedostupné
319 Kč
263,64 Kč bez DPH
Kód produktu 5730
Značka DE
Kategorie Prací prášky
Položka byla vyprodána...
 

Teplota praní: 30, 40, 60, 95 °C

Typ strejdy Michala: Výhodný poměr cena / kvalita  

Složení: 5-<15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, optické zjasňovače, parfémy.

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné brýle.

Hmotnost 7.7 kg
vhodný pro domácí čističku odpadních vod ČOV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: