The Pink stuff OXI POWDER COLOURS - Zázračný prášek na skvrny na barevném prádle 1000 g

14 hodnocení

Univerzální čistící přípravek vhodný pro bílé i barevné prádlo pro odstranění nejrůznějších nečistot z textilu a oblečení. Je možné ho použít jak na předpírku, tak na hlavní praní nebo pro rychlé ruční odstranění skvrny z prádla.

Přípravek je na bázi aktivního kyslíku bez bělidel a optických zjasňovačů, a tak je vhodný právě i pro barevné prádlo, které nepoškozuje.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 5790
159 Kč –6 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
The Pink stuff OXI POWDER COLOURS - Zázračný prášek na skvrny na barevném prádle 1000 g
14 hodnocení
The Pink stuff OXI POWDER Zázračný prášek na skvrny na barevném prádle 1000 g
159 Kč –6 %
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA
2,7 14 hodnocení

Pokud si nejste jisti, zdali je možné přípravek použít na Vaše textilie vyzkoušejte ho nejprve na malém skrytém místě.

Návod k použití:

The Pink Stuff The Miracle Laundry Oxi Powder Stain Remover for Colors je určen pouze pro rychle barevné oděvy a látky. Pro bodové ošetření skvrn použijte sprej The Pink Stuff Oxi Stain Remover Spray. Dávkování: 1 odměrka = 30 g. Před namočením: Rozpusťte 1 odměrku do 3 l vody a namočte maximálně na 1 hodinu a poté omyjte jako obvykle nebo důkladně opláchněte. Pračky: Přidejte do pracího prostředku horní část svého obvyklého pracího prostředku. Pro normální náplň přidejte 1 odměrku, u odolných skvrn použijte 2 odměrky. Třídit prádlo podle barvy .

Při péči o oděv nebo látku vždy dodržujte pokyny pro praní uvedeném na štítku oděvu. Vždy perte barevné prádlo zvlášť. Nepoužívejte na vrstvené textilie a textilie obsahující kovové prvky. Vždy se řiďte doporučením výrobce. Nepoužívejte na žádný oděv se značkou zákaz bělení.

VAROVÁNÍ:  Způsobuje vážné poškození očí a může způsobit alergickou reakci a poleptání. . Uchovávejte v původním obalu. Používejte ochranné rukavice, brýle či štít. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: