Prací prášek "Kutilov Bioaktiv Extra"

125 hodnocení
 

Splňuje nejpřísnější kritéria na prací účinnost.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Běžná cena - - 38 Kč od 38 Kč
Ušetříte - - 8 Kč (–21 %) 8 Kč (–21 %)
79 Kč 369 Kč 30 Kč od 30 Kč
65,29 Kč 304,96 Kč 24,79 Kč od 24,79 Kč bez DPH
   
Kategorie Pračka
 

Splňuje nejpřísnější kritéria na prací účinnost. Ta je srovnatelná s prací účinností těch nejlepších evropských pracích prostředků. Je také vhodný pro praní dětského a kojeneckého prádla.

 

Složení:   5-15% bělící činidla na bázi kyslíku, <5% aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, zeolit, prací alkálie, enzymy, optický zjasňovač, parfém.

Dávkování: 

Měkká voda:                140 ml 

Středně tvrdá voda :    150 ml

Tvrdá voda:                 160 ml

Velmi tvrdá voda:         165 ml

 

150ml=100g

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora BĚŽNÝ 04.07.2014 11:03
Prádlo mi přijde vypráno jako běžným práškem z obchodu, možná po přidání &quot;Perkarbonát sodný + 3% TAED&quot;, &quot;Fosfát&quot; by byl výsledek lepší, raději si připlatím za &quot;Prací prášek &quot;Kutilov Extra Profesionál&quot; 9 kg&quot; :-)
Odpovědět
M Avatar autora MNOŽSTVÍ 12.06.2014 00:39
je od vás hezké, že stále rozšiřujete sortiment hlavně o velmi užitečné a praktické věci, s vašimi produkty jsem sice velmi spokojena, ale přece jen bych uvítala &quot;zkušební velikost&quot;, cena není sice vysoká, ale pokud s práškem na praní nebudu spokojena, co pak s ním, je mi proti srsti vyhodit jej jen tak do popelnice, v ekologické prostředky nemám moc důvěru, většina z nich je na ho..o, tak proto bych raději nejdříve menší balení, vždyť prášek do myčky prodáváte také v několika &quot;velikostech&quot; :-D co vy na to?!
Odpovědět
M Avatar autora EKOLOGIE? 12.06.2014 00:28
Zeolity zdroj: www.veronica.cz, http://www.kamenzeolit.cz, materiály Ing. Jana Kostkana a Missivy Zeolity (hlinitokřemičitany) jsou látkami, nahrazující fosfáty. Zeolit se dobře zachycuje v mechanickém stupni čistíren odpadních vod a ukládá se v čistírenském odpadním kalu. Zeolity se používají v kombinaci s dalšími látkami(tzv. co-builders), které podporují jejich účinnost,nejčastěji se jedná o polykarboxyláty, fosfonáty a citráty. Zeolit má mikroporézní strukturu, umožňuje výměnu ióntů a absorbci molekul různé velikosti, aniž by došlo k jejich narušení. Zvláště je známé, že na sebe váže těžké kovy. Zeolit se tedy využívá v chemickém průmyslu, zemědělství a jako filtrační materiál. Zeolit je přírodní kámen, je ve vodě nerozpustný, při praní odírá tkaniny, snižuje jejich životnost a zůstává usazen v prádle! Značka ekologicky šetrný výrobek nepovažuje zeolity za škodlivé vůbec! Je taky třeba říci, že o škodlivosti zeolitů se na internetu moc nedočtete, wikipedia se o tom vůbec nezmiňuje. Avšak missiva a dongemini důsledně varují před používáním prostředků se zeolity, prohlašují, že jsou ekologickou katastrofou – je to kontaminovaný kámen (váže na sebe škodliviny). Je absolutně nepochopitné, že calgon ke změkčení vody obsahuje především zeolit. Výrobce uvádí, že calgon se používá k odstranění vodního kamene a reklama na calgon nám zpívá, že dlouhý život pro naši pračku – váš calgon. To je marktetingový trik a řekla bych klamavé prohlášení. Zeolit umí vodu změkčit, ale sám se usazuje v pračce a v prádle, protože je to kámen. (např. Soda - uhličitan sodný také umí změkčit vodu a přitom je dobře rozpustná a neškodně se rozkládá).
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.