Prací prášek "Kutilov Bioaktiv Klasik"

105 hodnocení
 

Univerzální prací prostředek, který Vás příjemně překvapí. Na běžně znečištěné prádlo.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Běžná cena 219 Kč 28 Kč 62 Kč od 28 Kč
Ušetříte 20 Kč (–9 %) 9 Kč (–32 %) 23 Kč (–37 %) 23 Kč (–37 %)
199 Kč 19 Kč 39 Kč od 19 Kč
164,46 Kč 15,70 Kč 32,23 Kč od 15,70 Kč bez DPH
   
Kategorie Pračka
 

Univerzální prostředek na praní veškerého prádla (kromě vlny a hedvábí). Je také vhodný pro praní dětského a kojeneckého prádla.

 

Složení:   <5% aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, bělící činidla na bázi kyslíku, zeolit, prací alkálie, enzymy, optický zjasňovač, parfém.

Dávkování: 

Měkká voda:                150 ml 

Středně tvrdá voda :    170 ml

Tvrdá voda:                 180 ml

Velmi tvrdá voda:         185 ml

150ml=100g

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
HB Avatar autora dotaz 30.06.2015 11:32
Dobrý den, s práškem jsem naprosto spokojená jen mám dotaz. Mohu prášek použít, jestliže moje textilie má symbol přeškrtnutý trojuhelínk, což znamená Bělidlo. Jde mi o kolik toho bělidla v prášku je a jestli je určen, pouze pro bílé Prádlo. Děkuji.
Odpovědět
PH Avatar autora Teplota praní 14.06.2015 08:36
Zajímalo by mě pro jaké teploty jsou jednotlivé Vaše prášky určeny. Děkuji
Odpovědět
D Avatar autora Bioaktiv Klasik 12.09.2014 19:00
Doporučuji pro příjemnou vůni,do tvrdé vody 60g prášku,cena příznivá,prádlo i já jsme spokojeni.Zdravím D.
Odpovědět
M Avatar autora NIC MOC 04.07.2014 10:58
Tento mě absolutně neoslnil, spíše naopak :-(
Odpovědět
M Avatar autora MNOŽSTVÍ 12.06.2014 00:39
je od vás hezké, že stále rozšiřujete sortiment hlavně o velmi užitečné a praktické věci, s vašimi produkty jsem sice velmi spokojena, ale přece jen bych uvítala &quot;zkušební velikost&quot;, cena není sice vysoká, ale pokud s práškem na praní nebudu spokojena, co pak s ním, je mi proti srsti vyhodit jej jen tak do popelnice, v ekologické prostředky nemám moc důvěru, většina z nich je na ho..o, tak proto bych raději nejdříve menší balení, vždyť prášek do myčky prodáváte také v několika &quot;velikostech&quot; :-D co vy na to?!
Odpovědět
K Avatar autora Re: MNOŽSTVÍ 04.12.2014 09:25
Milá Mili, tak si kupte vzorek jako já a pak uvidíte. Vzorek má pouze 0,5 kg. Tak kupte, zkuste a uvidíte. Tato možnost vyzkoušení se líbila i mě. Katka
M Avatar autora EKOLOGIE? 12.06.2014 00:29
Zeolity zdroj: www.veronica.cz, http://www.kamenzeolit.cz, materiály Ing. Jana Kostkana a Missivy Zeolity (hlinitokřemičitany) jsou látkami, nahrazující fosfáty. Zeolit se dobře zachycuje v mechanickém stupni čistíren odpadních vod a ukládá se v čistírenském odpadním kalu. Zeolity se používají v kombinaci s dalšími látkami(tzv. co-builders), které podporují jejich účinnost,nejčastěji se jedná o polykarboxyláty, fosfonáty a citráty. Zeolit má mikroporézní strukturu, umožňuje výměnu ióntů a absorbci molekul různé velikosti, aniž by došlo k jejich narušení. Zvláště je známé, že na sebe váže těžké kovy. Zeolit se tedy využívá v chemickém průmyslu, zemědělství a jako filtrační materiál. Zeolit je přírodní kámen, je ve vodě nerozpustný, při praní odírá tkaniny, snižuje jejich životnost a zůstává usazen v prádle! Značka ekologicky šetrný výrobek nepovažuje zeolity za škodlivé vůbec! Je taky třeba říci, že o škodlivosti zeolitů se na internetu moc nedočtete, wikipedia se o tom vůbec nezmiňuje. Avšak missiva a dongemini důsledně varují před používáním prostředků se zeolity, prohlašují, že jsou ekologickou katastrofou – je to kontaminovaný kámen (váže na sebe škodliviny). Je absolutně nepochopitné, že calgon ke změkčení vody obsahuje především zeolit. Výrobce uvádí, že calgon se používá k odstranění vodního kamene a reklama na calgon nám zpívá, že dlouhý život pro naši pračku – váš calgon. To je marktetingový trik a řekla bych klamavé prohlášení. Zeolit umí vodu změkčit, ale sám se usazuje v pračce a v prádle, protože je to kámen. (např. Soda - uhličitan sodný také umí změkčit vodu a přitom je dobře rozpustná a neškodně se rozkládá).
Odpovědět
J Avatar autora hustýý 08.06.2014 14:52
hustokrutopřísně škoda že jsem nedávno koupil jinde a mám na půl roku vystaráno ale mohu doporučit aviváž mají supér tak jstě budu spokojen i s pracím práškem jak budu moct tak neváhám a obědnávám :)pecka kluci pro domácnost se velmi hodí :)
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.