Prací prášek "Kutilov Extra Profesionál"

67 hodnocení
 
Určen pro praní ve velkoprádelnách, penzionech, hotelech a pod. Vysoká prací účinnost.
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Běžná cena 130 Kč 460 Kč 42 Kč od 42 Kč
Ušetříte 11 Kč (–8 %) 31 Kč (–7 %) 7 Kč (–17 %) 31 Kč (–7 %)
119 Kč 429 Kč 35 Kč od 35 Kč
98,35 Kč 354,55 Kč 28,93 Kč od 28,93 Kč bez DPH
   
Kategorie Pračka
 

Určen pro praní ve velkoprádelnách. Zajišťuje vysokou prací účinnost v nejnáročnějších podmínkách (nejodolnější špína a skvrny).

 

Složení:   5-15% bělící činidla na bázi kyslíku, <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo,  polykarboxyláty, enzymy, optický zjasňovač, parfém limonene.

Dávkování: 

Měkká voda:                150 ml 

Středně tvrdá voda :    170 ml

Tvrdá voda:                 180 ml

Velmi tvrdá voda:         185 ml

 

150ml=100g

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora menší balení 10.01.2017 11:53
nemáte prosím i menší balení,třeba 5kg,nebo 1kg jen na skoušku?
Odpovědět
L Avatar autora Barevné 22.09.2015 12:25
Dobrý den, je tento prášek určen i na barevné prádlo nebo jen bílé? Děkuji.
Odpovědět
R Avatar autora 02.05.2015 08:19
Ze začátku jsem byla spokojená, teď už mi nějak nepere, nevím čím to je. Nemůžu se dopracovat k zářivě bílé ani k odstranění skvrn.
Odpovědět
M Avatar autora Re: 28.07.2016 10:51
Zkuste do předposledního máchání občas přidat pár lžic octa nebo nějaký "deinkrustátor"...ono když je tvrdší voda, tak udělá na prádle takovou krustu a přes ní se pak prášek k prádlu moc nedostane a potom už není tak čisté a bílé...když ho trochu odkameníte, tak při dalším praní už to bude lepší, uvidíte...
M Avatar autora ÚČINNOST 04.07.2014 10:57
TENTO PRÁŠEK JE VYNIKAJÍCÍ, UŽ DLOUHO JSEM NEMĚLA TAK KRÁSNĚ ZÁŘÍCÍ PRÁDLO, NEVYPERE TAK ŽÁDNÝ VOLNĚ DOSTUPNÝ Z OBCHODU!!!!! BEZ PŘIDÁVÁNÍ JAKÝCHKOLIV &quot;VYLEPŠOVADEL&quot;!!!
Odpovědět
M Avatar autora MNOŽSTVÍ 12.06.2014 00:40
je od vás hezké, že stále rozšiřujete sortiment hlavně o velmi užitečné a praktické věci, s vašimi produkty jsem sice velmi spokojena, ale přece jen bych uvítala &quot;zkušební velikost&quot;, cena není sice vysoká, ale pokud s práškem na praní nebudu spokojena, co pak s ním, je mi proti srsti vyhodit jej jen tak do popelnice, v ekologické prostředky nemám moc důvěru, většina z nich je na ho..o, tak proto bych raději nejdříve menší balení, vždyť prášek do myčky prodáváte také v několika &quot;velikostech&quot; :-D co vy na to?!
Odpovědět
M Avatar autora EKOLOGIE? 12.06.2014 00:40
Zeolity zdroj: www.veronica.cz, http://www.kamenzeolit.cz, materiály Ing. Jana Kostkana a Missivy Zeolity (hlinitokřemičitany) jsou látkami, nahrazující fosfáty. Zeolit se dobře zachycuje v mechanickém stupni čistíren odpadních vod a ukládá se v čistírenském odpadním kalu. Zeolity se používají v kombinaci s dalšími látkami(tzv. co-builders), které podporují jejich účinnost,nejčastěji se jedná o polykarboxyláty, fosfonáty a citráty. Zeolit má mikroporézní strukturu, umožňuje výměnu ióntů a absorbci molekul různé velikosti, aniž by došlo k jejich narušení. Zvláště je známé, že na sebe váže těžké kovy. Zeolit se tedy využívá v chemickém průmyslu, zemědělství a jako filtrační materiál. Zeolit je přírodní kámen, je ve vodě nerozpustný, při praní odírá tkaniny, snižuje jejich životnost a zůstává usazen v prádle! Značka ekologicky šetrný výrobek nepovažuje zeolity za škodlivé vůbec! Je taky třeba říci, že o škodlivosti zeolitů se na internetu moc nedočtete, wikipedia se o tom vůbec nezmiňuje. Avšak missiva a dongemini důsledně varují před používáním prostředků se zeolity, prohlašují, že jsou ekologickou katastrofou – je to kontaminovaný kámen (váže na sebe škodliviny). Je absolutně nepochopitné, že calgon ke změkčení vody obsahuje především zeolit. Výrobce uvádí, že calgon se používá k odstranění vodního kamene a reklama na calgon nám zpívá, že dlouhý život pro naši pračku – váš calgon. To je marktetingový trik a řekla bych klamavé prohlášení. Zeolit umí vodu změkčit, ale sám se usazuje v pračce a v prádle, protože je to kámen. (např. Soda - uhličitan sodný také umí změkčit vodu a přitom je dobře rozpustná a neškodně se rozkládá).
Odpovědět
M Avatar autora Re: EKOLOGIE? 07.01.2016 14:35
ale tady zrovna žádné zeolity nevidím ;-) je to tak? Jinak se zeolity souhlasím, mám s nimi zkušenost a musím potvrdit, že hodně zanášejí pračku i prádlo... když jsem chytila vodu z posledního máchání a vylila, tak na kýblu byla po zaschnutí dost znatelná krusta jako od vodního kamene...u jiných pracích prášku, ve kterých zeolity nejsou, se mi to nestalo...na zeolity opravdu pozor...jsem astmatik a i jsem přemýšlela, proč se mi v době používání pracích prášku se zeolity astma zhoršilo...zeolity zůstávají opravdu i v prádle a pak hodně dráždí...
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.