• 1 z 3
 

Paprika CHILLI - ATZECO - 10 semínek

Neohodnoceno
 

Jedná se o kalibrované a profesionálně ošetřené osivo, není vhodné pro microgreens. Odrůda je vhodná k pěstování s oporou v krytech nebo v nádobách a také k pěstování s vyvazováním. 

Středně raná odrůda okrasné pálivé papriky. Plody jsou trojúhelníkovité, široké 2,5 cm a dlouhé 4-6 cm. Odrůda je vhodná pro pěstování s oporou v krytech nebo v nádobách na balkónech.

Pálivost až 450 000 SHU.

Dostupnost Momentálně nedostupné
26 Kč
22,61 Kč bez DPH
Kód produktu 6676
Kategorie Profesionální osivo
Položka byla vyprodána...
 

Profesionální osivo je minimálně i jednu třídu výše, než "hobby osivo" které znáte z obchodů. Jedná se o kalibrované a profesionálně ošetřené osivo - jen té nejlepší genetiky. Většinou se jedná o mořené osivo, a proto se nehodí na microgreens. Osivo používají většinou farmáři, kteří se mohou 100% spolehnout na daný produkt. V menším balení vám ho přináší Kutilov. Vždyť víte, zákazníci Kutilova si zaslouží jen to nejlepší...

Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí. Nepoužívat na konzum.

Scovilleova stupnice (též Scovilleho stupnice) udává změřenou pálivost paprik a chilli papriček. Papriky (rod Capsicum) obsahují látku kapsaicin, která způsobuje pálení tím, že stimuluje receptory nervových zakončení jazyka ( jedna z nejpálivějších papriček habanero má pálivost 300 000 a více SHU).( zdroj Wikipedie)

Hmotnost 0.003 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: