• 1 z 5
 

ROOT!T Natural Rooting Sponges - houbičky - 50 ks

Neohodnoceno
 

Sadbovací médium - kruhové sadbovací houbičky od specialisty na množení rostlin ROOT!T. Balení obsahuje 50 kusů přírodního média pro bezvadný růst sazenic, řízků, klonů.

TYP strejdy Michala: Pokud chcete, aby vám opravdu něco rychle vyrostlo, jsou JEDINEČNÉ !!!  Předeženete i souseda, který už má dávno vyseto ! :-)

Dostupnost Momentálně nedostupné
300 Kč
247,93 Kč bez DPH
Kód produktu 7054
Kategorie substráty
Položka byla vyprodána...
 

Semínka a velmi mladé bylinky vyžadují zvláštní péči a speciální podmínky. Vynikající sadbovací médium ROOT!T Natural Rooting Sponges výrazně zkvalitňuje průběh první fáze všech rostlin. Urychluje totiž klíčení i zakořenění a udržuje vynikající poměr vody a vzduchu.

Sadbovací houbičky Natural Rooting Sponges obsahují malé množství živin a prospěšných půdních mikrobů. Rozvíjejícím se kořínkům mladých bylinek zajistí ideální prostředí pro rychlý a zdravý růst. Médium výborně absorbuje přidané živiny, chrání rostliny před účinky horka nebo nedostatku vlhkosti.

Rozměry cca 4x4 cm jsou vhodné do sadbovačů nebo sadbovacích kostek s dostatečně velkou dírou.

Další výhodou sadbovacích houbiček je, že jsou biologicky rozložitelné a maximálně šetrné k životnímu prostředí. Nemusíte spotřebovat všechny najednou, sáček se dá pevně uzavřít, aby sadbovací houbičky neztrácely své přednosti, dokud na ně nepřijde řada.

Hmotnost 0.95 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: