Aquakonjac - infuzovaný organic ubrousek

3 hodnocení

V rámci spolupráce s mydlářským cechem a mydlárnou Mydlitto, ERDÉ a Levandulový dům vznikl jedinečný a naprosto unikátní čistící konjac gel. Aquakonjac je tekutý konjak, který vyčistí naprosto dokonale vaší pleť bez zarudnutí, podráždění a dokonale. Již při prvním použití, kdy bude vaše pleť hebká, dokonale a do hloubky čistá a vypnutá. 

Aquakonjac infuzovaný ubrousek je vyroben z bio organic materiálu o velikosti 20 x 20 cm

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 8117
49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Aquakonjac - infuzovaný organic ubrousek
3 hodnocení
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA
5,0 3 hodnocení

Další důležitou látkou je Acerola - velmi silný antioxidant s vysokým podílem vitamínu C dokonale posiluje čistící účinku konjaku a pomáhá s rychlopu obnovou kožních buňěk. Acerola se využívá v kosmetice na rychlém hojení jizev, jizviček a akné. Dále acerola obsahuje nemalé množství hořčíku, zinku, vápníku či beta-karotenu.

Kromě tekutého konjaku obsahuje gel panthenol, glycerin, biosaccharide gum-1 a Niacinamide.

 

Důležité vysvětlení: Aquakonjac obsahuje alkohol, který se v kosmetice používá jako důležitý konzervant. Zvyšuje propustnost pokožky a tím rychleji pomůže proniknout aktivním látkám jako je panthenol, acerola, Niaciname a dalším látkám a působit účinně a tím i znásobit účinky aktivních látek. Alkohol hraje v čistění pleti velmi důležitou roli a vykazuje silné antimikrobiální účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: