Bloo Foam - vonný prášek na údržbu WC s vůní Ocean Mist - 500 g

Neohodnoceno
 

Bloo je čistící a pěnící prášek, který po nasypání do vody v toaletě začne pěnit a bublat. Při této reakci se uvolní do prostoru koupelny velmi příjemná vůně oceánu, která vše ostatní přehluší a ucítíte jen tuto příjemnou vůni. Zároveň vyčistí toaletu a odstraní vodní a močový kámen. Pro perfektní výsledky se doporučuje používat pravidelně.

Dostupnost Momentálně nedostupné
119 Kč
98,35 Kč bez DPH
Kód produktu 5751
Značka GB
Kategorie Úklid a ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Dávkování  - dle potřeby

Použití: Odstraňte z toalety všechny chemické produkty jako WC bločky apod. Toaletu nejprve spláchněte, poté do ní nasypte 1 víčko prášku. Pro drobné čištění nechte vyšumět a spláchněte. Pro důkladné čištění (odstranění vodního a močového kamene) nechte působit přes noc, poté spláchněte. 

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Kontaminovanou pokožku po manipulaci důkladně omyjte. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím mýdla a vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li k dispozici a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

NEPOUŽÍVEJTE V KOMBINACI S JINÝMI ČISTIČI

Hmotnost 0.6 kg
učel na WC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: