The Pink stuff - Bathroom foam - zázračná pěna na koupelny - 750 ml

2 hodnocení
 

Aktivní pěna, která čistí a leští většinu koupelnových povrchů. Je vhodná na čištění sprchových koutů, van, umyvadel, obkladů apod.... Odstraňuje běžné nečistoty a vodní kámen. Díky svému složení inspirovanému tradiční růžovou pastou si poradí tato aktivní pěna také s mastnotou, nánosem od mýdla a s dalšími nepříjemnými nečistotami, které se v koupelnách objevují.

Dostupnost Momentálně nedostupné
99 Kč
81,82 Kč bez DPH
Kód produktu 5778
Značka GB
Kategorie Úklid a ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Použití: 

Aplikujte na požadovaný povrch, nechte chvíli působit a setřete. V případě, že si nejste jisti vhodností na daný povrch, tak nejprve vyzkoušejte přípravek na malém skrytém místě.

 Přípravek je určen pro tvrdé povrchy a měl by být používán opatrně . Pokud máte pochybnosti, vždy proveďte zkoušku. Trysku otočte do polohy zapnuto, nastříkejte přímo na povrch, nechte několik sekund působit pak setřete vlhkým hadříkem, nakonec vyčistěte čistým suchým hadříkem. Může způsobit vážné podráždění očí. Uchovávejte vždy mimo dosah dětí. Nevystavujte extrémně vysokým teplotám. Skladujte ve svislé poloze na chladném místě mimo přímé sluneční záření.

Hmotnost 0.8 kg
Rozměry 24 x 4 x 11 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: