Netkané textilie

Vyberte si z naší nabídky netkaných textilií, které jsme pro vás zařadili do kategorie se shodným názvem. Pořiďte si tyto víceúčelové netkané textilie a uvidíte, že pro ně najdete mnohonásobné využití. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Netkaná textilie mulčovací 50g/m2
146,28 Kč bez DPH
177 Kč
Kód: 4844/10

Specifický způsob výroby

V kategorii "Netkané textilie" najdete široký výběr speciálních textilií, které jsou vyrobeny z netkaných materiálů. Tyto materiály jsou charakterizovány tím, že jsou vytvářeny spojováním vláken pomocí tepla, tlaku nebo chemických procesů, což vytváří pevnou a odolnou strukturu.

Široké využití

Netkané textilie jsou velmi univerzální a nacházejí své využití v různých oblastech, včetně stavebnictví, řemeslných prací, zahradničení, úklidu a mnoha dalších. Mohou být použity jako filtry, izolace, ochranné plátno, podklad pro podlahy, a mnoho dalších účelů.

Pevné a propouštějící vzduch

Díky své odolnosti, pevnosti a schopnosti propouštět vzduch a vlhkost jsou netkané textilie skvělým pomocníkem při mnoha různých úlohách. V naší nabídce najdete netkané textilie různých velikostí, tlouštěk a barev, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše konkrétní potřeby. Objevte naši širokou nabídku netkaných textilií a získejte spolehlivé materiály pro vaše projekty a úkoly.

Podkategorii Netkané textilie naleznete v naší kategorii: Nářadí.

1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA