Krycí plachty

Naši nabídku laminovaných krycích plachet s oky naleznete ve stejnojmenné kategorii. Vyberte si naše kvalitní produkty, které díky laminaci spolehlivě ochrání váš majetek před nepřízní povětrnostní podmínek, vlhkostí a dalšími škodlivými vlivy. 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Plachta PE nepromokavá silná 150g/m2
od 139,67 Kč bez DPH
od 169 Kč
Kód: 4259/2X3

Ochranné materiály

V kategorii "Krycí plachty" najdete široký výběr odolných a kvalitních plachet, které jsou určeny k ochraně před nepříznivými povětrnostními podmínkami a ochraně před prachem, špínou nebo vlhkostí. Tyto plachty jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je například PVC, PE nebo polypropylen, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivou ochranu.

Vnitřní i venkovní použití

Krycí plachty jsou ideální pro použití venku i uvnitř a lze je využít pro různé účely, jako je krytí nábytku, auta, dřeva, nářadí nebo jiných předmětů při skladování nebo při práci venku. Díky své odolnosti a voděodolnosti jsou tyto plachty vhodné pro širokou škálu aplikací jak v domácnosti, tak i v průmyslu a stavebnictví.

Vyberte si z naší nabídky

V naší nabídce najdete krycí plachty různých velikostí, tlouštěk a barev, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vaše konkrétní potřeby. S kvalitními krycími plachtami ochráníte své cenné věci před nepříznivými vlivy počasí a prodloužíte jejich životnost. Objevte naši širokou nabídku krycích plachet a zajistěte si spolehlivou ochranu pro vaše věci.

Podkategorii Krycí plachty naleznete v naší kategorii: Nářadí.

 

1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA