Aktuality

25..52017

Přátelé, kamarádi.

Dnes jen stručně o novinkách a dárku k objednávce,
Od vydání tohoto newsletteru až do pondělí 29.5.2017 23:59 hod dostanete zdarma 150 ml vzorek našeho nového mycího gelu na nádobí. Akce platí pro nákupy (za zboží bez dopravy) v hodnotě nad 250,- Kč.
Účinek mycího gelu je opravdu ohromující. Prozradím vám jednoduchý test účinnosti různých prostředků na mytí nádobí. Vezměte plastovou misku a kouskem másla jí vytřete. Pak už můžete porovnat, který výrobek obstojí a který ne. Odmastit plast je totiž velmi náročný úkol a ne každý prostředek to zvládne rychle a dokonale. Velké balení našeho mycího gelu bude dostupné během několika dní. 
Dále máme velkou slevu na taurin a nově máme v prodeji glukózu a fruktózu (hroznový a ovocný cukr). Také jsme pro vás připravili stavebnici energetického nápoje (na 3 litry). 
Dále pro milovníky čisté vody v bazénu máme akční cenu na velké chlorové multifunkční tablety.
Všechny zmiňované výrobky najdete v kategorii "novinky" a nebo "akce"  viz odkaz níže.
 
 
Za Kutiláky s pozdravem
strejda Michal
 
------------------------------------------------------------------------------

 

26.4.2017

Všechny Vás zdravím.


Venku zima jako v Rusku, a tak u teplé kávy píši tento newsletter.
Pokud plánujete u nás nakoupit, tak za nákup zboží  nad 450,- Kč dostanete od nás zdarma 0,5 kg himalájské růžové soli a 200 ml vzorek pracího gelu.  Jedná se o koncentrát, a tak Vám vystačí na 4 - 5  praček.  
V květnu začneme prodávat náš prostředek na nádobí. A jak je naším zvykem, nebude nejlevnější na trhu, ale zatím si ho každý, kdo ho měl možnost vyzkoušet, zamiloval :-) 
Receptura vychází z nově dostupných surovin předních evropských dodavatelů.  Předpokládaná cena cca 55,- Kč/ litr. Tak se budeme těšit na váš názor, až ho vyzkoušíte.
 
Podmínky akce :
1. k jedné objednávce  nad 450,- Kč obdržíte pouze 1 sadu dárků bez ohledu na výši objednávky
2. částka nad 450,- Kč včetně DPH  je pouze za zboží, nikoli za zboží + dopravné
3. akce trvá od vydání tohoto newsletteru až do pondělí 1.5.2017 do 23:59 hod.
 
 
Za Kutiláky
strejda Michal
 
----------------------------------------------------------------------------

 

26.3.2017

Přátelé, kamarádi. 

Trochu jsme předělali vzhled našeho eshopu z důvodu optimalizace pro zobrazování na mobilních zařízeních. Tak snad se v tom neztratíte. Postupně budeme odlaďovat drobné chybičky, a tak vás prosíme o trpělivost.
V dubnu přibude spousta zajímavých novinek, proto se občas koukněte na kategorii "novinky"
 
Až do středy  29.3.2017 se Vám automaticky připojí k objednávce náš wellnes dáreček na relaxační koupel (0,5 kg himalájské růžové soli + 0,5 kg síranu hořečnatého).
Ti z Vás, kteří neznají tento malý zázrak posílám link s popisem.
Síran hořečnatý (lidově hořká sůl, epsomská sůl) máme v prodeji v té nejvyšší kvalitě (potravinářská kvalita) .
 
Až vám přijde balíček, tak do teplé vody ve vaně nasypte 150 g síranu a 150g himalájky a 20 minut se louhujte :-)
Sami poznáte, jak Vám to nabilo baterky :-)
Ti z Vás, kteří nemáte vanu, tak můžete darovat někomu blízkému. A nebo přiměřené množství do lavoru a máchat nohy. I tento způsob funguje a tolik potřebný hořčík se dostane do těla.
 
Hezké jaro za kutiláky přeje strejda Michal
 
 

 

Naše elektronicky zasílané daňové doklady neobsahují originální podpis a razítko, nicméně splňují veškeré zákonem definované náležitosti – a to jak obsahové podle zákona č. 235/2004 Sb. § 28, o dani z přidané hodnoty, tak formální podle zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví. Tištěné vyúčtování přikládáme k zásilce pouze na písemné vyžádání.

V odběrných místech si můžete vyzvednout zboží již za poplatek již od 1,- Kč !!!  Více v pravém sloupci - informace pro Vás - poštovné a doprava.

 

 

OPĚT JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI MOŽNOST OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ NA ODBĚRNÉ MÍSTO V PLZNI

ODBĚRNÉ MÍSTO V PLZNI NA NOVÉ ADRESE :

Výdejní a dárkové centrum

Kollárova 12

301 00  PLZEŇ

odpovědný vedoucí : pí. Králíková

 

 

30.10.2016

Vážení přátelé,

konečně se nám podařilo naskladnit dostatečné množství konzumního lihu, biolihu do krbů a lihu pro výrobu kosmetiky.  V příštím týdnu přibude i lihová směs do ostřikovačů automobilů.
Dále se nám ve spolupráci s dodavatelem podařilo výrazně  zlevnit ruský vosk na výrobu svíček - Lukoil P2.
 
 
S přáním hezkého dne
za Kutiláky strejda Michal
 
 
7.9.2016

 

Šunka výběrová – Kutilovská

Přátelé, kamarádi. Rozhodli jsme se s Vámi podělit o náš vnitropodnikový recept na výběrovou šunku. Následující recept Vám napíšeme, jak říká „velký šéf Zdeněk Polreich“ vysvětlíme Vám to jako dvouletému dítěti.

Budete potřebovat 1 kg kýty, mlýnek na maso, stroužek česneku , velký hrnec.

1. Kýtu zbavíme všech tučných částí a svalových blanek

2. 700g kýty nakrájíme na kostičky 3x3 cm.

3. 100g kýty semeleme na šajbě 3-4 mm

4. Zbytek masa dáváme postupně psovi, stejně se od Vás nehne

Dále si připravíme nálev:

163g studené vody, přidáme 20g našeho koření „šunka 40 speciál“, dále 17g řeznické soli a prolisujeme ½ stroužku česneku. (jen tak ovonět, kdo nemusí česnek, vynechá ho). Já ještě přidám z mlýnku lehce pepře. Celý nálev pořádně rozmícháme. Já používám metlu a potom el. mixér. Po rozmíchání dáme chladit do lednice, tak asi na hodinu. Občas promícháme metlou.

Závěrečné lopocení pomocí rukou:

Vychlazené maso dáme do misky a za postupného přilévání nálevu hněteme a mačkáme maso asi tak 30 minut než se vsákne lák a vymíchá nějaká ta bílkovina, která to potom drží pohromadě.

Pomocí robotu na těsto:

Po důkladném vychlazení masa a nálevu dáme do hnětací misky veškeré maso a trochu nálevu. Pomocí hnětacího háku hněteme na nejnižší otáčky a postupně přiléváme lák. Po 10-15 minutách máme hotovo. (lák se vmasíruje do masa)

Plnění střívka:

Střívko dáme do vlažné vody přibližně na jednu hodinu nabobtnat. Poté naplníme masovým těstem a od spodu směrem nahoru vymačkáme veškerý vzduch ze střívka. Poté pevným provázkem zavážeme. Už teď to připomíná šunku. Dáme do lednice na den, případně na dva uzrát.

Vaření šunky:

Druhý den vyndáme z lednice. Střívko se v lednici trochu našponuje a utáhne. Zvolíme hrnec, do kterého se vejde. Já dělám velké šunky a tak používám hranatou gastronádobu. Na kilovou šunku stačí větší hrnec. Dobré je dát na dno nějakou mřížku, třeba na zavařovačky. Je to jen proto, aby se šunka nedotýkala dna a byla jen ve vodě. Pokud nemáte, dejte na dno třeba příbory. Vodu ohřejte na 65 °C a ztlumte ohřev. Vložte studenou šunku a voda se během chvilky ochladí na 55 °C. Tuto teplutu udržujte asi 40 min. Dalších 40 minut zvyšte teplotu na 65 °C a posledních 40 min 78-80 °C.

Poslední co uděláte, je rychlé zchlazení na 20 °C pomocí studené vody. Poté dáme do ledníčky a druhý den je k snídaní luxusní šunka. Trvanlivost načatého díla v lednici je přibližně 6 – 8 dní, nenačatého i 14 dní.

Složení:

80% masa

1,7% sůl dusitanová (obsah dusitanu 0,5%)

2% koření

16,3% voda

Za Kutiláky strejda Michal

 

Od 1.6.2016 lze objednávat přes "Zásilkovnu" balíky do maximální hmotnosti 10 kg (dosud jsme měli pouze 5 kg) 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.