Posypová sůl

V kategorii posypová sůl pro cesty najdete praktické balení soli určené k posypání silnic a cest. Tato sůl je ideální pro odledování a zlepšení trakce na vozovce během zimních měsíců. Díky výhodnému balení a snadnému použití je tato sůl ideální pomůckou pro udržení schůdnosti a sjízdnosti vašich cest a komunikací.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Sůl posypová 25 kg
Sůl posypová 25 kg
Momentálně nedostupné
131,40 Kč bez DPH
159 Kč
Kód: 1669/25

Pro schůdnost vašich cest

V naší kategorii posypová sůl pro cesty najdete praktické balení soli určené speciálně k posypání silnic a cest. Tato balení soli jsou navržena tak, aby byly snadno použitelné a efektivně pomáhaly s odledováním a zlepšením trakce na vozovce, zejména během zimních měsíců, kdy jsou silnice pokryty sněhem a ledem.

Kvalitní produkt

Naše posypové soli jsou pečlivě vybrány s ohledem na jejich účinnost a bezpečnost pro použití na cestách. Jsou baleny v praktických obalech, které jsou vhodné pro přenášení, což z nich činí ideálního pomocníka pro udržení sjízdnosti vašich cest a komunikací, a to za jakéhokoliv počasí.

Připravte se na zimní období

Díky našim produktům můžete mít jistotu, že budete připraveni na nepříznivé podmínky na silnicích a že budete mít k dispozici osvědčené prostředky pro vaši bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Podkategorii Posypová sůl naleznete v naší kategorii: Sůl.

 

1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA