Plagron Bat Guano - 5 kg

Kód: 6829
7 hodnocení
685 Kč 566,12 Kč bez DPH
Skladem

Netopýří guano je nejvyváženější přírodní hnojivo. Plagron Bat Guano obsahuje vyvážený poměr NPK. Zkvalitňuje substrát, stimuluje půdní život, vylepšuje vůni i chuť. Oživí již použitý substrát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Půdní hnojivo Plagron Bat Guano je bohaté hlavně na fosfor, ale obsahuje také vyvážené množství dusíku a draslíku (3-15-4) pocházející z trusu netopýrů, mořských ptáků a extraktu z vinázy. Velice účinný vylepšovač zeminy povzbudí půdní život i vývoj kořenů a posílí zdraví rostlin. Výrazně zlepšuje chuť i vůni květů a plodů jakýchkoliv rostlin.

Plagron Bat Guano 5 kg se používá v kombinaci s mírně předhnojenými substráty (Plagron Lightmix, Promix) v poměru cca 1/20. Ve volné půdě, například na záhoně, se přidává do vzdušné a lehké půdy. Pokud je půda jílovitá, používá se Plagron Batmix.


Bat Guano oživí také použitý substrát

Pokud je váš substrát pro pěstování bylinek už vytěžený, Plagron Bat Guano mu dodá nezbytné živiny a prodlouží jeho používání. Doporučuje se kombinovat s Plagron Mega Worm Produkt je vhodný pro organické zemědělství.


Dávkování a používání Plagron Bat Guano 5 kg

Ve volné půdě se přidává cca 20 kg Plagron Bat Guano na 100 m2. Při míchání se substráty do květináčů se používá 50 kg na 1000 litrů substrátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Hmotnost: 5.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: