Aviváž Kutilov bílá 1 l

40 hodnocení
Aviváž, nešizená, výroba kutilov. BEZ PARFÉMU - určeno pro zákazníky, kteří jsou alergičtí na parfém a nebo pro kutily, kteří si výrobek dovoní sami dle libosti. Při výrobě jsme nekoukali na cenu, ale na kvalitu. Myslím, že za tu dobu co nás znáte, víte že nekecáme :-)
Dostupnost Skladem
Kód: 1545
29 Kč 23,97 Kč bez DPH
Aviváž Kutilov bílá 1 l
40 hodnocení
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA
3,0 40 hodnocení

Nejdřív něco obecně o aviváži...

Někdo na ní nadává, někdo na ní nedá dopustit. Pokusím se v pár řádcích vysvětlit problematiku. Aby aviváž měla smysl, musí obsahovat alespoň 4% aktivní látky. Evropská unie nařizuje značení aviváže v aktivní látce ve dvou kategoriích, a to méně než 5% a 5-15%. Náš výrobek obsahuje 7,5% aktivní látky a tudíž stačí poloviční dávkování. Nedoporučujeme ředit vodou. Proč, to najdete napsané níže. Bohužel už unie nestanoví další obsah etikety, a tak se běžně prodává "méně než 5%" jako koncentrát 1:4, což je naprostý blábol a aviváž při tomto ředění nemá žádný účinek. Proto na ní někteří nadávají. Například kdybychom prodávali v obchodě naši aviváž a napsali doporučené ředění 1:2 a vedle by byla aviváž s označením 1=4 litry, tak co by jste si koupili?? Každý ať si odpoví sám. Dokonce když koupíte aviváž s označením 5-15% aktivní látky s označením ředěním 1:4, tak může mít obsah 5,1% (čili je slabší než naše).  Nechci hanit výrobce, ale ve většině případů to tak z marketingových důvodů je. 

A teď k technické stránce a dávkování do pračky.

Další důvod, proč si někteří myslí, že je aviváž k ničemu, tak ať zpozorní.  Aviváž vybíjí elektrický náboj, který vzniká při točení prádla v bubnu pračky. Na prádlo navíc působí jako kondicioner na vlasy. Usnadňuje žehlení a v zpravidla prádlo provoní. Pokud se tak neděje, může být následující problém. Buď je ucpaný sifon vypouštěcího mechanizmu, ale to byste zjistili po praní, protože by aviváž zůstala v nádobce. Další problém je ale závažnější a nevyhýbá se ani novým pračkám věhlasných jmen. Pokud nalijete aviváž vlastní nepozorností nad rysku, stane se to, co nikdo nechtěl - vyteče Vám do hlavního praní a je po účinku. Ještě horší je, když ji nalijete k rysce, zavřete šuplík a zapnete prací cyklus. Poměrně hodně praček stříká vodu do šuplíčku s pracím práškem tak intenzivně, že to šplouchá do přihrádky s aviváží a stane se opět to, že sifon samovolně vyprázdní obsah přihrádky s aviváží opět do hlavního praní. I toto můžete zkontrolovat, a to tak, že když už se prádlo pere, tak otevřete šuplík a zkontrolujete, zda aviváž čeká na své využití, či už je pryč.  Tak snad jsem Vám nezamotal hlavu. V každém případě, ať už používáte jakoukoliv aviváž, tak jí neřeďte. Naředí se sama s 5 litry vody na máchání.

Mějte na paměti, že to je obchodní trik každého prodejce. Koupíte deci a uděláte z toho 20 litrů. Tak to opravdu nefunguje :-)

 

Váš strejda Michal.

 

Složení:

5-15% Kationtové povrchové aktivní látky. Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Nevyplňujte toto pole:
26.06.2016 21:08
Dobrý den.Můžu se zeptat kolik jste přidala toho parfému,abych to nepřehnal s aroma. Děkuji.
Odpovědět
Aviváž 29.03.2014 21:02
Doporučuji aviváž za bezkonkurenční cenu!Přidala jsem do ní svoji oblíbenou vůní z Kutilova mléko+vanilka .Taková krásná vůně není nikde k mání...
Odpovědět