K-Okna Nano - NanOkna- Čistič oken 1000 ml

251 hodnocení

K-Okna Nano Kutilovský přípravek na mytí a leštění oken, zrcadel a lesklých povrchů, dlažby, plovoucích podlah, keramiky, plastů i plachtových tkanin s využítím nanotechnologií. 

Dostupnost Skladem
39 Kč 32,23 Kč bez DPH
K-Okna Nano - NanOkna- Čistič oken 1000 ml
251 hodnocení
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA
3,2 251 hodnocení

K-Okna  Nano  kutilovský přípravek na mytí a leštění oken, zrcadel a lesklých povrchů, dlažby, plovoucích podlah, keramiky, plastů i plachtových tkanin s využitím nanotechnologií.  Jedná se o revoluční přípravek, který prošel spotřebitelským testem našich přátel na jedničku s hvězdičkou. Tento produkt opravdu stojí za Vaší pozornost. K produktu si objednejte rozprašovač 500 ml z naší nabídky "obaly"

Použití: prostředek neřeďte, aplikujte přímo na okna, nechte chvilku působit ( 5-10s) a pot= setřete. Pro doleštění použijte papírový ubrousek. Lze použít i na umytí plastových rámů, žaluzií apod. Okno není nutné při běžném zašpinění předem mít vodou či saponáty, stačí použít  pouze tento čistič.

Postup: nastříkám, nechám cca 1 minutu, setřu. Pro dolestění ještě jednou lehce nastříkám a doleštím papírovou utěrkou. Používám ho na umytí okenních žaluzií a plastových rámů a parapetů. Obsahuje totiž v sobě trochu tenzidů na odmaštění.
Samozřejmě při větším zašpinění je dobré okna a rámy lehce předmýt.

 

Ještě něco pro rejpaly :-)

 

Náš výrobek opravdu není obyčejná Oke... Ani to není reklamní název. 
 
Chcete přesně vědět jak to funguje. Pokusím se to napsat tak, aby to bylo jednoduché na pochopení.
Nanočástice v tomto výrobku se jmenují: "Disperze koloidního kysličníku křemičitého"
 
Nejsou to roboti s hadříkem, ale mají jinou funkci:

Disperze koloidního kysličníku křemičitého se používají pro zlepšení účinku čisticích prostředků. Zvýšení stability modifikací silanem umožňuje použití disperzního SiO2 prakticky ve všech třídách čisticích prostředků na pevné povrchy.

Použití disperzí oxidu křemičitého v čisticích prostředcích zlepšuje hydrofilitu čištěného povrchu, čímž se zlepšuje odolnost proti dalšímu špinění. Disperze oxidu křemičitého vytvoří na povrchu substrátu velmi hydrofilní vrstvu, čímž zlepší rozliv vody a usnadní opláchnutí špíny. Také oddalují zamlžování skel, zrcadel apod.

Řečeno lidově, utvoří se jakási latentní vrstva na povrchu. Jako vy zrcadlo nebo okno dostalo další "sklíčko navíc"  a to se při následném mytí snadno odstrarní i s příslušnou špínou. 

 
Proč s nanočásticemi?

Většina druhů koloidního oxidu křemičitého je charakterizována poměrně úzkou distribucí velikosti částic

a tvoří diskrétní koule s rozsahem průměrů od cca 5 nm po 100 nm. Proto se jim lidově říká nanočástice. U našeho výrobku jsou použité velikosti od 5 do 8nm.

Tolik snad na vysvětlení. Pokud výrobku nevěříte, máte možnost zakoupit dražší u našich konkurentů.

 

S pozdravem za Kutiláky strejda Michal

 

Nevyplňujte toto pole:
Čistí čistí, že se sami vidíte 07.03.2021 22:39
Mno, použil sem to na okna a po vyleštění mám nutkání na okno nalepit takovou tu siluetu, aby to doho nenaráželi ptáci, jak je to vyleštěné ;) Šmouhy nikde nic. Výborné.
Odpovědět
19.08.2020 08:21
Ideální na čištění tv obrazovek a displejů, čistí nesrovnatelně lépe, než jakékoliv přípravky k tomu určené. Nezanechává šmouhy a částečně odpuzuje prach. Doporučuji, jsem nesmírně spokojen!
Odpovědět
22.10.2018 12:03
Čistič postupně používám na stále více ploch. V kuchyni, koupelně na dlaždičky, baterie - baví mě objevovat jeho použitelnost. DOPORUČUJI.
Odpovědět
30.10.2017 16:49
nejůžasnější prostředek na čištění oken nic lepšího neexistuje skvělééééééééé
Odpovědět
17.05.2016 23:44
po použití jsem nevěřila vlastním očím :-) naprosto SUPER!! na leštětí skel a oken už nic jiného nekoupím, takže doufám, že bude v nabídce i nadále :-)
Odpovědět
Neuvěřitelný lesk 17.04.2016 14:51
Dobrý den, mám světla od fa Brokis a musím říct, že jsou krásná, ale nevyčistitelná!!! Po koupi jsem jedno čistila tak tři hod a jinak teď tak dvě hod a pořád to není ono, hlavně, když se rozsvítí. S nano čističem jsem čistila cca 15 min a světlo se nádherně leskne a je neuvěřitelně čisté. Děkuji.
Odpovědět
eko? 27.11.2015 22:59
Chcela by som sa opytat na ekologickost tohoto produktu?
Odpovědět
šmouhy 01.01.2015 21:23
Dobrý den, musím se podělit o zážitky které opradu píši poprvé.Objednala jsem před Vánoci s tím , že mi zboží přijde až po novémroce.První překvapení - do tří dnů bylo na poště.Sotva jsem ten balík dotáhla domů ihned jsem ho rozbalila. Druhé překvapení - už jsem měla umytá téměř všechna okna a logicky jsem s vaším přípravkem chtěla domýt jen to poslední ( RD 18 oken) ale ledva jsem ho umyla , pustila jsem se i do těch umytých , protože když zasvítilo slunce,byl to obrovský rozdíl, pak jsem přidala televize , počítače, koupelnu včetně kachliček ......Protě jsem projela znova celý barák včetně krbu . Díky za takové přípravky - konečně něco funguje!!!!
Odpovědět
paráda! 12.12.2014 13:37
Skutečně funguje! Nikdy jsem neměla okna umytá tak rychle jako včera! Superčistič, nikde žádné šmouhy a dodatečné leštění! Já jsem z něj opravdu nadšená !!!
Odpovědět
funguje 24.09.2014 17:30
Opravdu nejlepší čistič, se kterým jsem se setkala. Koupila jsem ho do prodejny s nábytkem, kde máme hned několik výloh a opravdu spoustu oken a zrcadel. Jsem za tento výrobek opravdu vděčná, jde to jak po másle a mám nejčistší výlohy v centru Prahy :)
Odpovědět
jak se používá:-) 08.09.2014 20:55
Tož synku nastříkneš a vyleštíš aj ty klávesy.... nejlepší na světě stejně jako Kutilov :-)
Odpovědět
pochvala 11.10.2013 14:14
Vážení, to je poprvé, kdy mám přípravek na okna, který opravdu nedělá šmouhy!!! Vynikající, zrcadla jsou okamžitě čistá, a okna doslova září. Dokonce jsme myli i bez vody, jen jsme vyleštili sklo s nanočističem a bylo to hotové. Konečně něco co funguje jak má, ušetří čas a když zasvítí slunce na okna, tak tam není žádná šmouha! Jen doufám, že bude stále v nabídce
Odpovědět
26.09.2013 11:59
Bylo by možné tímto prostředkem čistit i notebook(klávesnice atd.)?
Odpovědět
26.09.2013 11:59
Bylo by možné tímto prostředkem čistit i notebook(klávesnice atd.)?
Odpovědět
19.08.2020 08:16
Čistí nesrovnatelně lépe, než prostředky k tomu určené, za mnohonásobně větší cenu. Nezanechává šmouhy a částečně odpuzuje prach. Doporučuji na všechny typy obrazovek a displejů.
návod k použití 04.09.2013 00:12
Dobrý den, jak se používá?
Odpovědět