Reishi s jitrocelem a zinkem - 40% polysacharidů

4 hodnocení

Přírodní kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: imunita, metabolismus kyselin a zásad, játra, střeva, mikrobiální rovnováha, početí . Obsahuje 40% polysacharidů - betaglukanu 

Dostupnost Skladem
599 Kč 534,82 Kč bez DPH
Reishi s jitrocelem a zinkem - 40% polysacharidů
4 hodnocení
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA
4,8 4 hodnocení

Složení:

*Ganoderma lucidum - Reishi extrakt -  houba tradiční medicíny s velkým množstvím pozitivních účinků pro tělo, které bohužel podle platné legislativy nesmíme uvádět

*Jitrocel kopinatý extrakt  - podporuje normální funkci imunitního systému, jater a střev. Navozuje přirozený stav  mikrobiální rovnováhy. Podporuje vitalitu a regeneraci.

*Zinek -  přispívá k normální funkci imunitního systému, vlasů, nehtů, kůže a zraku a k normálnímu metabolismu kyselin a zásad a normálnímu stavu reprodukčních orgánů

*Stearan hořečnatý

Přírodní kapsle, kde je spojená úžasná síla léčivých bylin a přírodních hub. Označené byliny a houby jsou ve formě koncentrátu - extraktu.

Betaglukany v těle působí tak, že zvyšují počet a zejména kvalitu bílých krvinek. Je to vlastně takové „hnojivo a výživa“ bílých krvinek, potažmo imunitního systému.

Výhodou přírodních hub je, že nemají vedlejší účinky, organismus velmi dobře zvládá jejich užívání a také působí synergicky. Tudíž je možné několik druhů kombinovat v rámci přírodní léčby. Velmi dobře se snášejí i s bylinami, vitamíny a minerály. Vadí jim pouze vitamín C ve formě kyseliny askorbové, která oslabuje účinky přírodních hub.

Extrakt vzniká luhováním byliny nebo houby v luhovacím mediu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek. Tento prášek se pak dávkuje do jednotlivých kapslí. Extrakty mají vysokou kvalitu, vysokou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Výrobek obsahuje byliny a houby , které mají testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsle Serafin jsou čistě přírodní a svojí technologií výroby zaručují vysokou účinnost a velmi dobrou vstřebatelnost. Kapsle jsou celulózové, tady rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegetariány.  

Dávkování: 

Prevence 1-2 kapsle denně, Zvýšená dávka: 3-9 kapslí denn ( poraďte se s odborným terapeutem:poradna @serafinbyliny.cz)

Složka Množství v 1 kapsli Množství v DDD (2 kapsle) RHP v DDD
Extrakt z Ganoderma lucidum 325 mg 650 mg *
Extrakt z jitrocele kopinatého   10 mg   20 mg *
Zinek     1 mg     2 mg 19%


RHP = referenčního hodnota příjmu/ * RHP není stanovena
DDD = denní doporučené dávkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: