Sůl do koupele Levandulové snění - 500 g

Neohodnoceno

Koupelová sůl Kneipp® Levandulové snění vás během chvilky přenese na prázdniny do romantického Provence, kde není místo pro starosti, únavu ani stres.

Uvolňuje tělo, zklidňuje mysl a vrací energii po náročném dni. Stačí 15 minut v horké lázni s jednou dávkou koupelové soli a budete se cítit jako znovuzrození. Dopřejte si zaslouženou relaxaci.

Dostupnost Skladem
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Sůl do koupele Levandulové snění - 500 g
Neohodnoceno
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA

Levandule lékařská má zklidňující účinky, ulevuje psychice, zmírňuje stres, deprese a nespavost
Kafr  stejně jako levandule má uklidňující účinky, navíc pozitivně působí na pleť, podporuje metabolismus  a posiluje imunitu.

Aplikace

Naplňte uzávěr do ¾ a obsah nasypte do vodní lázně o teplotě 36-38°C. Optimální doba koupele je 15-20 minut. Obsah vystačí na cca 8-10 plných van.

Důležité upozornění

Kosmetický prostředek. Určeno pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte přímému styku koupelových krystalů s povrchy náchylnými k poškrábání.

Neobsahuje:

  • Konzervanty
  • Parafíny
  • Silikony
  • Minerální oleje
  • Mikroplasty

Složení : Sodium Chloride,Polysorbate 20,Linalool,Parfum (Fragrance),Lavandula Angustifolia (Levandule) Oil,Lavandula Hybrida Oil,Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract,Lavandula Latifolia (Lavender) Oil,Lavandula HybridaExtract,Camphor,Limonene,Sodium Carbonate,SodiumMethyl Oleoyl Taurate,Aqua (Voda),Tocopherol,CI 28440

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: