Sidolux Universal Divoké květy - 1l

Kód: 7273
1 hodnocení
Značka: EU
55 Kč 45,45 Kč bez DPH
Skladem

Parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Modré Květiny. Díky funkci Soda power si poradí s většinou nečistot a mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křehká květinová vůně s pudrovými tóny okořeněná růžovým pepřem. Ideální pro milovníky parfému Chloé.

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Dávkování: 1,5 uzávěru prostředku vlijeme do 5l vody. 

Složení: < 5% aniontové povrchově aktivní látky, > 5% neiontové povrchově aktivní látky.

Varování 

 H319: Způsobuje vážné podráždění očí. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P264: Po manipulaci důkladně omyjte ruce. P280: Používejte ochranné ochranné brýle/obličejový štít. P305+351+338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+313: Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Bezpečnostní upozornění na stránkách jsou informativního charakteru. Přesné znění je vždy uvedeno na výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a ostatní
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: