The Pink stuff miracle cleaning paste - Růžová zázračná čistící pasta 500g

12 hodnocení
 

Tato čistící pasta  skvěle čistí sklokeramické a varné desky, obklady, dlažbu, grily, trouby, sklo a dokonce i plastový zahraní nábytek, náředí v dílně a garáži. Odstraňuje rez.  Balení v plastovém kelímku.

Dostupnost Momentálně nedostupné
99 Kč
81,82 Kč bez DPH
Kód produktu 5108
Značka GB
Kategorie Úklid a ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Jedná se o je unikátním produkt, jelikož s ní můžete, i přesto, že je lehce abrazivní, čistit všechny povrchy a nemusíte se obávat poškrábání! Myje pánve, kastroly, dřezy, grily, obklady, sklo, sprchy, nábytek, PVC, lodě, odstraňuje rez...

Pokyny k použití: Růžová pasta je mírně abrazivní pasta, používejte ji opatrně. V případě potřeby použijte nejdřív na méně viditelném místě. Nanášejte měkkou utěrkou nebo houbičkou. Po použité povrch doleštěte čistou utěrkou.

Pozor ! Nepoužívejte na plastové a akrylátové povrchy nebo vysoce lesklou nerezavějící ocel. Nepoužívejte na horké povrchy. Při čištění skla a keramických povrch netlačte příliš na čištěný povrch, aby se povrch nepoškrábal.

Složení: Mimo jiné obsahuje: 5-15% mýdlo; <5% Benzisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine, Methylisothiazolinone a parfém.

Pro otevření odlomte bezpečnostní krytku.

Před použitím si přečtěte návod. Udržujte mimo dosah dětí.

Hmotnost 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: