The Pink stuff OXI POWDER WHITES - Zázračný prášek na skvrny na bílém prádle 1000 g

Kód: 5787
5 hodnocení
Značka: GB
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Univerzální čistící přípravek pro odstranění nejrůznějších nečistot z textilu a oblečení. Tento prášek je vhodný pro bílé prádlo. Je možné ho použít jak na předpírku, tak na hlavní praní nebo pro rychlé ruční odstranění skvrny z prádla.

Přípravek je na bázi aktivního kyslíku.

Pokud si nejste jisti, zdali je možné přípravek použít na Vaše textilie vyzkoušejte ho nejprve na malém skrytém místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příprava a použití

Návod k použití

určen pouze pro bílé rychlé oděvy a látky.

Dávkování: 1 odměrka = 30 g. Před namočením: Rozpusťte 1 odměrku do 3 l vody a namočte maximálně na 1 hodinu a poté umyjte jako obvykle nebo důkladně opláchněte. Pračky: Přidejte do pracího prostředku horní část svého obvyklého pracího prostředku. Pro normální náplň přidejte 1 odměrku, u odolných skvrn použijte 2 odměrky. 

Třídit prádlo podle barvy, Před použitím namočte skvrny 

Skladujte ve svislé poloze na chladném místě mimo přímé sluneční světlo. Nevystavujte extrémním teplotám.

Pokyny pro péči:

Vždy se řiďte pokyny pračky na štítku s oděvem nebo textilií a vždy perte barvy odděleně. Před použitím zkontrolujte stálost barev a pokud máte pochybnosti, zkuste to na nenápadné ploše.  Vždy perte bílé prádlo zvlášť. Nepoužívejte na vrstvené textilie a textilie obsahující kovové prvky. Vždy se řiďte doporučením výrobce. Nepoužívejte na žádný oděv se značkou zákaz bělení.

Nepoužívejte na jemné textilie, vlnu / hedvábí / kůži / čalounění nebo čistěte pouze oděvy. Nepoužívejte například na dřevo, kovové povrchové úpravy atd. Nenamáčejte textilie kovovými spojovacími prostředky nebo povrchy odolnými proti povědomí. Před praním nevystavujte předem ošetřené nebo namočené textilie přímému slunečnímu záření. Nemíchejte s bělidlem na bázi chloru. Neuchovávejte roztoky tohoto produktu v uzavřených nádobách, protože bude i nadále vydávat kyslík a může unikat. 

Nebezpečí

Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit alergickou reakci a i poleptání. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle nebo štít. Uchovávejte v původním obalu a mimo dosah dětí !

Tento výrobek neobsahuje přísady živočišného původu a není testován na zvířatech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací přísady
Hmotnost: 1.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: