Swirl účinný čistič šperků, zlata, stříbra, platiny i drahokamů 145 ml

1 hodnocení

Účinný čistič šperků s integrovanou miskou - zlato, stříbro, platina i drahokamy. Balení obsahuje plastovou misku do které se šperky položí. Šperky jsou po cca 10 minutách vyčištěné a stačí je opláchnout vodou a doleštit hadříkem nebo utěrkou z mikrovlákna.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 8353
80 Kč 66,12 Kč bez DPH
Swirl účinný čistič šperků, zlata, stříbra, platiny i drahokamů 145 ml
1 hodnocení
1 -Poradenství
PROFESIONÁLNÍ
PORADENSTVÍ
2 - Kreativita
KVALITA
A KREATIVITA
3 - Nabídka
ROZMANITÁ
NABÍDKA
5,0 1 hodnocení

Návod na použití: balení obsahuje plastový košík, do kterého vložte požadované předměty na vyčištění. Nechte působit ponořené v roztoku po dobu 5-10minut, následně použijte kartáček, pokud je třeba a opláchněte čistou vodou. Doleštěte jemným hadříkem nebo utěrkou z mikrovlákna. Pokud je nutné, proces znovu opakujte. Pro drobné čistění použijte roztok na hadříku a následně opláchněte čistou vodou. Vhodné pouze pro šperky z drahých kovů, není určeno pro čištění oceli, ocelových šperků nebo šperků kompozitních. Vhodné pro zlato, stříbro, platinu a všechny druhy drahokamů.

Nebezpečí

 

Obsahuje: citronová kyselina Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Obsahuje (R)-p-mentha-1,8-dien, 3-Octanol, 3,7-dimethyl-. Může vyvolat alergickou reakci. UFI: 5TV2-90H1-M001-R48M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: