Výroba masážních olejů

Výroba masážních olejů

3 položek celkem

Cena

39142
139142

Značky

Položek k zobrazení: 3
SALOOS Levandule tělový a masážní bio olej 50 ml
117,36 Kč bez DPH
142 Kč

Dlouhodobě zvláčňuje, vyživuje a podporuje přirozenou regeneraci pokožky, dodá jí pružnost a jas. Provoní ji neodolatelnou levandulovou vůní. Ocení ho každý typ pokožky včetně citlivé. Šetrný přírodní olej můžete používat i na jemnou pleť miminek a dětí. Perfektně zvláční také popraskané paty a suché lokty.

Patří mezi nejpoužívanější tělové a masážní oleje s všestranným použitím. Hodí se k masážím celého těla i obličeje, ke každodenní péči o pokožku po koupeli. Pokožku zklidňuje a pěstí, skvěle ji regeneruje po opalování i zhojených popáleninách. Svým složením je velmi vhodný pro jemnou dětskou pokožku. O levanduli je známo, že celkově harmonizuje a zklidňuje. Čistý přírodní bioprodukt. 

Certifikát CPK bio

Kód: 3734
Olej mandlový rafinovaný 100%
od 51,30 Kč bez DPH
od 59 Kč

Mandlový olej pro potravinové doplňky, přímý konzum či pro kosmetické aplikace.

SUROVINA PRO VÝROBU DOPLŇKŮ STRAVY A KOSMETIKY

+ další
Kód: 1168/120
mandlový masážní olej
Akce
od 32,23 Kč bez DPH
od 39 Kč

Mandlový masážní olej - neutrální bez přidaných antioxidantů. Rafinovaný.

Mandlový olej je vyráběn  ze zralých semen Mandloně bez slupky ( Prunus dulcis) DA Webb. var. dulcis nebo var. amara Buchheim nebo směs obou kvalit.
Mandloň patří do čeledi růžovitých (Rosaceae). Ovocná jádra obsahují asi 40 až 50 procent mastného oleje. Mandle původně pochází z Číny a Blízkého východu, dnes jsou hlavní pěstitelskou oblastí kromě USA (Kalifornie) a Číny v menší míře Španělsko a další země.
Mandlový olej má vysoký obsah kyseliny olejové (omega-9, C18:1) a kyseliny linolové (omega-6, C18:2) a je  bohatý na přírodní vitamín E.

 

Kód: 1413/120